Dziś jest: 24-10-2014 imieniny: Arety, Marty, Marcina

 
Szkolenia
PCE zaprasza do udziału w szkoleniu pt."Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy - Rola położnej w przygotowaniu do macierzyństwa" 28.10.2014 r. - Kraków 19.11.2014 r. Łódź

» szczegóły


"I Międzynarodowa Konferencja "Pielęgniarstwa Specjalistyczne" Racławice, 12-13 listopada 2014r.

» szczegóły


V Ogólnopolska Konferencja dla Pielęgniarek i Opiekunów Medycznych "Interdyscyplinarny i holistyczny wymiar opieki nad chorym niepełnosprawnym ruchowo" Kraków, 24 października 2014 r.

» szczegóły


KONFERENCJA "Przemoc seksualna wobec dzieci" Warszawa, 11 grudnia 2014 r.

» szczegóły


XVII edycja Colourse of Sepsis 2015 27-30. 01. 2015 Ostrawa, Czechy W ramach Kongresu w dniach 27-28. 01.2015 r. odbędzie się II Podyplomowa Kursokonferencja dla Pielęgniarek Intensywnej Opieki Medycznej

» szczegóły


I Małopolski Kongres Zdrowia Publicznego Kraków, 3-4 listopada 2014 r.

» szczegóły


Uniwersytet Zdrowia Kobiety zaprasza do udziału w warsztatach interdyscyplinarnych

» szczegóły


Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Komitet Organizacyjny zapraszają do wzięcia udziału w Konferencji, która odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2014r. w Warszawie.

» szczegóły


Od 17.10 rusza e-kurs "Działalność gospodarcza dla zawodów medycznych"

» szczegóły


I Małopolski Kongres Zdrowia Publicznego - "Zdrowie Publiczne - od teorii do praktyki." Kraków, 3-4 listopada 2014 r.

» szczegóły


"Profilaktyka wczesnego wykrywania chorób nowotworowych piersi" Termin rozpoczęcia: 08 października 2014 (środa), godz. 15.30-19.30.

» szczegóły


konferencję "Współpraca służb ratowniczych na obszarze transgranicznym" 22-23 września 2014 r. Karpacz, Hotel Sandra SPA

» szczegóły


Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE - Warsaw International Healthcare Exhibition 08 - 10 października 2014 roku, Warszawskie Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

» szczegóły


VII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA WOLONTARIATU HOSPICYJNEGO "WIARA A JAKOŚĆ POSŁUGI" RADOM, 26-28.09.2014

» szczegóły


Konferencja "Bezpieczeństwo prawne pielęgniarki w aspekcie nowych ustaw" organizowanej przez Kancelarię Doradczą Rafał Piotr Janiszewski ul. Wiejska 12, 00-490 Warszawa Szczyrk, 17-18 października 2014 r.

» szczegóły


IV Międzynarodowa Konferencja "Stopa cukrzycowa. Nowe możliwości leczenia endowaskularnego i chirurgicznego chorób naczyń", której głównym organizatorem jest Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyń Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu we współpracy z Katedrą i Kliniką Diabetologii UM w Poznaniu. Poznań, 6-8 listopada 2014 r.

» szczegóły


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla branży medycznej organizowanym we współpracy z Pro4 Sp. z o.o. i Akademia Szybkiej Nauki, w projekcie "Zielona" Firma współfinansowanym przez UE w ramach EFS

» szczegóły


Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu i Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w kursie specjalistycznym "Edukator w cukrzycy"

» szczegóły


Uniwersytet Zdrowia Kobiety zaprasza położne i pielęgniarki do udziału w warsztatach interdyscyplinarnych.

» szczegóły


OIPiP w Kaliszu i Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w kursie specjalistycznym Edukator w cukrzycy.

» szczegóły


Ostatni nabór na studia pomostowe dla pielęgniarek - PWSZ Leszno

» szczegóły


Konferencja otwierająca cykl szkoleń kadry medycznej i zarządzającej sektorem ochrony zdrowia, realizowanych w ramach Projektu "Poprawa jakości zarządzania w ochronie zdrowia poprzez popularyzację wiedzy na temat technologii ICT" odbędzie się w dniu 12 września 2014 r. w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w Warszawie przy ul. Stanisława Dubois 5A. Rejestracja dla gości otwarta będzie od godziny 09:00. Uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się na poniższym formularzu. Zgłoszenia zbierane będą do dnia 09-09-2014 włącznie.

» szczegóły


Bezpłatne szkolenie internetowe dla pielęgniarek - zgłoszenia do 5 września 2014 r.

» szczegóły


Hallmark Events zaprasza na ogólnopolskie seminarium: "Konsekwencje wprowadzenia nowych ustaw w sektorze służby zdrowia" 8 wrześia 2014 r., Warszawa

» szczegóły


I Regionalna Konferencja naukowo- szkoleniowa : "Zmagania i dylematy dzisiejszych pielęgniarek nefrologicznych" 9 października 2014 r.

» szczegóły


Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" i Warszawska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych zapraszają do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Jesienne spotkania pediatryczne" Warszawa, 3 października 2014 r.

» szczegóły


Konferencja : "Bezpieczeństwo prawne pielęgniarki w aspekcie nowych ustaw" 17-18 października 2014 r. hotel Klimczok w Szczyrku

» szczegóły


Ogólnopolski Zjazd Pielęgniarek i Położnych z Oddziałów Neonatologicznych 17-18 października 2014r. w Warszawie, Hotel Sofitel Victoria, ul. Królewska 11

» szczegóły


Krajowe Centrum ds. AIDS - agenda Miniserstwa Zdrowia oraz Polska Fundacja Pmocy Humanitarnej "Res Humanae" zapraszają do udziału w szkoleniu dla pracowników medycznych z zakresu problematyki HIV/AIDS.

» szczegóły


UWAGA - ZMIANA !!! W związku ze zmianą miejsca XVII Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej w załączniku przesyłam zmieniony program, uwzględniający nowe miejsce, czyli Aulę UMK w Toruniu.

» szczegóły


IX OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWO -SZKOLENIOWĄ DLA POŁOŻNYCH - "POŁOŻNA W ŻYCIU KOBIETY" 14 - 16 listopada 2014 rok Szczyrk, Hotel Meta, ul. Skośna 4

» szczegóły


II Konferencja Bliskości Warszawa, 18 października 2014 r.

» szczegóły


Helsińska Fundacja Praw Człowieka ogłasza nabór na III Kurs trenerski kompetencji międzykulturowych w ramach projektu "Weź kurs na wielokulturowość II". Udział w Kursie jest bezpłatny. Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania zostaną pokryte przez organizatora.

» szczegóły


CEIRO w Łodzi zaprasza na skróconą (do 12-miesięcy) Specjalizację w dziedzinie Organizacji i Zarządzania.

» szczegóły


2 Międzynarodowy Kongres Medyczny KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWE STARZENIE

» szczegóły


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gorzowie Wielkopolskim oraz Meducare serdecznie zapraszają na konferencję "Zagrożenia epidemiologiczne na stanowisku pracy pielęgniarki i położnej". 3 września 2014 w Gorzowie Wielkopolskim, godz. 9.00-13.00

» szczegóły


XIV Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia 15 - 19 października 2014 r., Piechowice

» szczegóły


Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy Rola położnej w przygotowaniu do macierzyństwa, Warszawa 9 września 2014

» szczegóły


Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych zaprasza pielęgniarki i położne, kierowniczą kadrę pielęgniarską, nauczycieli akademickich, kierowników podmiotów leczniczych do udziału w jednodniowych warsztach, w 25 osobowych grupach, pt. Organizacja stanowiska pracy pielęgniarek, położnych w podmiotach leczniczych. Są to pierwsze warsztaty, które rozpoczynają cykl warsztatów na temat "Zarządzanie zasobami ludzkimi w pielęgniarstwie".

Warsztaty odbywać się będą w dniach :
27 października,
28 października,
29 października
30 października 2014 roku.

Warsztaty są organizowane w siedzibie Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych w Warszawie, ul Pory 78, X piętro.

» szczegóły


IV Międzynarodowa Konferencja Okulistyka-Kontrowersje , 16-18.10.2014 r. , Karpacz (Hotel Gołębiewski) W ramach tej konferencji w dniu 18.10.2014 r. (sobota) odbędzie się sesja pielęgniarska pt.: "Bezpieczeństwo pacjenta w oddziale okulistycznym",.

» szczegóły


I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa - Wrocławska Jesień Laryngologiczna. Wrocław (Hotel Mercure Centrum), 26-27.09.2014 r. W ramach konferencji w dniu 27.09.2014 r. (sobota) odbędzie się sesja pielęgniarska pt.: "Opieka pielęgnacyjna , psychologiczna i rehabilitacyjna nad pacjentem leczonym z powodu nowotworu głowy i szyi".

» szczegóły


XVIII Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii 10-13 września 2014 roku ,Hotel Gołębiewski w Wiśle.

» szczegóły


IV Ogólnopolski Kongres Położnych "Obowiązki położnej wg standardu opieki okołoporodowej" Warszawa, 21-22 listopada 2014 r.

» szczegóły


XVIII Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii 10-13 września 2014 roku ,Hotel Gołębiewski w Wiśle.

» szczegóły


XVIII OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM DIABETOLOGICZNE DIABETICA EXPO 2014 i XII OGÓLNOPOLSKIE FORUM PROFILAKTYKI I LECZENIA OTYŁOŚCI. 26-27 września 2014 roku Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przy ul. Gagarina 11 w Toruniu

» szczegóły


Szkolenie "Odpowiedzialność za błędy w sztuce medycznej" Warszawa, 23 września 2014 r.

» szczegóły


XL Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego Wrocław, 17-21 września 2014 r.

» szczegóły


PZWL zaprasza na szkolenie : "Nowe obowiązki i zasady odpowiedzialności prawnej w praktyce wykonywania zawodu pielęgniarki i położnej. Wymagane procedury bezpieczeństwa - informowanie pacjenta - dokumentacja i kontrole." Miejsca i terminy: Warszawa, 28 sierpnia Katowice, 16 września Poznań, 19 września

» szczegóły


ACBiR ICNP przy UMwŁ/7/2014_ warsztaty ICNP 2014

» szczegóły


XVII Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej - "Zarządzanie jakością w placówkach opieki długoterminowej w aspektach: ekonomicznym, medycznym i społecznym". Toruń, 23-25 września 2014

» szczegóły


II MIĘDZYNARODOW KONFERENCJA NAUKOWA "Medycyna ratunkowa i służby ratownicze w sytuacjach zagrożenia życia oraz warsztaty szkoleniowe.Nowe techniki w ratownictwie medycznym ". Biała Podlaska, 22-23 października 2014 r.

» szczegóły


Krajowe Centrum ds. AIDS - agenda Ministerstwa Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej "Res Humanae" zaprasza do udziału w szkoleniu w zakresie HIV/AIDS i narkomanii dla pracowników medycznych, w tym m.in. pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych .

» szczegóły


XIX OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM KIEROWNICZEJ KADRY MEDYCZNEJ PROFILAKTYKA I ZWALCZANIE ZAKAŻEŃ SZPITALNYCH Warszawa 27/28 listopada 2014 r.

» szczegóły


VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-szkoleniowa "Aktualne zagadnienia w opiece nad noworodkiem i niemowlęciem" Tarnów 4 - 5 września 2014r.

» szczegóły


"Materiały pokonferencyjne" : zalecenia,prezentacje, materiały z konferencji organizowanych przez firmę Meducare.

» szczegóły


III Szkoła PTEiDD Kraków 25-27 września 2014

» szczegóły


Nowa dokumentacja medyczna dla pielęgniarek i położnych

» szczegóły


2 Międzynarodowy Kongres Medyczny KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWE STARZENIE 10-11 października 2014 r., Białymstoku w Operze i Filharmonii Podlaskiej (ul. Odeska 1, Białystok). Specjalnie dla wszystkich Członków Izby przygotowaliśmy kod rabatowy uprawniający do 50% zniżki od obowiązującej opłaty rejestracyjnej za uczestnictwo w Kongresie. W rejestracji dostępnej na stronie http://kobietaimezczyzna.info należy podać kod rabatowy: bcc526715be7ffd

» szczegóły


VIII Jesienne warsztaty "Pielęgniarstwo opieki paliatywnej" Grabiny k/Tarnowa 9 - 10 październiak 2014 r.

» szczegóły


XVIII Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne "DIABETICA EXPO 2014" XII Ogólnopolskie Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości Toruń, 26-27 września 2014

» szczegóły


III edycja studiów podyplomowych "Badania kliniczne - metodologia, organizacja i zarządzanie".

» szczegóły


Konferencja "Bezpieczeństwo pacjenta w ujęciu holistycznym" Kraków, 26 - 27 listopada 2014 r.

» szczegóły


III Międzynarodowy Kongres Ogólnopolskiego Programu Edukacji Poporodowej Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej " Rodzina a narodziny - radość i wyzwanie" Kołobrzeg, 1-3.12.2014 r.

» szczegóły


"Zarządzanie zespołem - czyli o czym warto wiedzieć będąc wystarczająco dobrą przełożoną" data: 23 - 24.10.2014r.

» szczegóły


Szkolenie dla pielęgniarek im położnych: "Dokumentacja medyczna dla pielęgniarek i położnych"
Miejsca i terminy: Wrocław - 11 lipca 2014 roku Warszawa - 4 września 2014 roku Poznań - 18 września 2014 roku

» szczegóły


Konferencja w Brnie, Czechy Czeska Unia Pracowników Ochrony Zdrowia organizuje II Międzynarodowy Kongres Pracowników Ochrony Zdrowia, który odbędzie się w dniach 9-10 października 2014 w Brnie (Czechy). Wiodący temate Zjazdu "Pacjent w kontinuum przedszpitalnej, intensywnej i poszpitalnej opieki". Językami wykładowymi są: czeski, polski i angielski.

» szczegóły


V Ogólnopolska Konferencja dla Pielęgniarek i Opiekunów Medycznych "Nowe techniki pracy nad niepełnosprawnym ruchowo" 24 października, Kraków

» szczegóły


IV Ogólnopolski Kongres Położnych pod patronatem PTP "Obowiązki położnej wg, standardu opieki okołoporodowej" 17-18 października, Warszawa

» szczegóły


II edycja konferencji "Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy". Warszawa, 20 września 2014 r.

» szczegóły


V Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Szkoleniowa "JESIENNE SPOTKANIA PEDIATRYCZNE" Warszawa, 3 październik 2014r.

» szczegóły


Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie, Placówka Szkoleniowa w Krośnie, ogłasza nabór kandydatów na szkolenie w ramach PAKIETU: kurs specjalistyczny Resuscytacja krążeniowo oddechowa wraz z kursem kwalifikacyjnym w dziedzinie Pielęgniarstwo ratunkowe dla pielęgniarek/pielęgniarzy w ramach projektu systemowego pod nazwą "Profesjonalne pielęgniarstwo systemu ratownictwa medycznego w Polsce - wsparcie kształcenia podyplomowego", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego.

» szczegóły


Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek i Pielęgniarzy Psychiatrycznych oraz Fundacja Rozwoju Pielęgniarstwa Polskiego zaprasza na konferencję "DOBRE PRAKTYKI W PIELĘGNIARSTWIE PSYCHIATRYCZNYM" współorganizowaną z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie Pl. Bankowy 3/5 Termin i miejsce : 18.09.2014r. Warszawa

» szczegóły


Konferencja Ogólnopolska "Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy" Warszawa, 20 września 2014 r.

» szczegóły


XIV Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia. 15 - 19 października 2014 r. Piechowice k/Szklarskiej Poręby

» szczegóły


Konferencja Naukowa "HQ FORUM - Forum jakości w opiece zdrowotnej" Gdańsk, 24-25 września 2014 roku

» szczegóły


Agresywne zachowanie pacjenta a prawa i ochrona personelu maedycznego

» szczegóły


Opieka Paliatywna w Polsce 2014-kolejna edycja!

» szczegóły


Opieka nad pacjentem unieruchomionym

» szczegóły


Konferencja dla pielęgniarek i położnych

» szczegóły


Warsztaty prawne dla personelu medycznego

» szczegóły


Portal edukacyjny Krajowego Centrum ds. AIDS

» szczegóły


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu przedstawia plan szkoleń na 2014 r.

» szczegóły


VI Konferencja PTPR Krynica, 1 - 3 października 2014 r.

» szczegóły


Fundacja Rodzić po Ludzku - oferta szkoleń na 2014 r.

» szczegóły


Polskie Centrum Edukacji zaprasza na konferencję: Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy - Rola położnej w przygotowaniu do macierzyństwa:
- "Nowinki w planowaniu rodziny i terapii ntm"
- "Pozycje wertykalne w porodzie"
- "Innowacyjne preparaty emolientowe allercoR w pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci"
- "Karmienie piersią. Przygotowanie i pierwsza pomoc kiedy matka ma kłopoty"
- "Skuteczne wsparcie w problemach laktacyjnych w świetle polskiego prawa"
- "Łamanie stereotypów. Dlaczego smoczkom mówimy "tak" a odbijaniu po karmieniu "nie"

» szczegóły


IV Ogólnopolska Konferencja dla pielęgniarek i opiekunów medycznych. "Nowe techniki pracy nad niepełnosprawnym ruchowo" Warszawa, dnia 28 marca 2014 r. Kraków, dnia 24 października 2014 r.

» szczegóły


Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Rola pielęgniarki i położnej w opiece i pielęgnacji matki idziecka-prawne i praktyczne aspekty zawodu"

» szczegóły


VI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego pod przewodnim hasłem:" Współpraca z jednostkami wyspecjalizowanymi" 1 - 3 października 2014 r.

» szczegóły


We wrześniu 2014 roku, w Warszawie, Polskie Stowarzyszenie NDT Bobath pod auspicjami European Bobath Tutors Association (EBTA) zaprasza na pierwszy w Europie Wschodniej Międzynarodowy Kongres EBTA. Kongres ten odbywa się co dwa lata i dotychczas zorganizowany został w takich krajach jak: Włochy, Francja, Belgia, Portugalia, Hiszpania, Grecja oraz Finlandia. Tegoroczne wydarzenie zatytułowane: "Wcześniak pozostaje wcześniakiem przez całe swoje życie...?" ma na celu wymianę informacji i szerzenie wiedzy w tematyce wcześniactwa oraz długoterminowych konsekwencji, które wcześniactwo niejednokrotnie za sobą niesie. Swoje prelekcje wygłoszą znani i cenieni w środowisku medycznym specjaliści m.in. z USA, Belgii oraz Polski.

» szczegóły


Odpowiedzialność prawna osób udzielających świadczeń medycznych w zespole

»szczegóły


Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Pielęgniarstwo - historia - profesja - nauka"

»szczegóły


XII Kongres Pielęgniarek Polskich

»szczegóły


Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, www.cmkp.edu.pl Promocja kampanii "Wsparcie systemu ratownictwa medycznego poprzez kształćenie zawodowe lekarzy, ratowników medycznych i dyspozytorów medycznych.

»szczegóły


Oferta szkoleniowa "Kliniki powrotu do zdrowia"

»szczegóły


"Superwizje i warsztaty szkoleniowe dla pracowników służby zdrowia."

» szczegóły


Centrum Kształcenia ZDZ w Poznaniu proponuje atrakcyjne warunki korzystania ze szkoleń i kursów dla pielęgniarek i położnych.

» szczegóły


Szkolenia
1. "Seksuologiczna terapia par"
2. "Terapia psychologiczno-seksuologiczna dorosłych ofiar nadużyć seksualnych"
3. "Grupy wsparcia, edukacyjne, terapeutyczne- organizowanie i prowadzenie"
4. "Psychoterapia I arteterapia w pracy terapeutycznej z osobami po urazach traumatycznych"
5. "Daignostyka psychologiczna- Test Drzewa wg Kocha"
6. "Techniki terapeutyczne, zabawy i gry dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami emocji i zachowania"

» szczegóły


Trans generatywny czyli hipnoza w wydaniu Gilligana

» szczegóły


Konferencje interdyscyplinarne Kobieta współczesna - blaski i cienie

» szczegóły


Informacja odnośnie terminu seminarium dla ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy

» szczegóły


 Szkolenie dla kady kierowniczej personelu pielęgniarskiego

» szczegóły


Zaktualizowany harmonogram naszych szkoleń i zjazdów dla Pielęgniarek i Położnych.

» szczegóły


Informacja dotycząca szkolenia: ratowników, pielęgnirek i lekarzy.

» szczegóły


TRENING PSYCHIATRYCZNY-warsztaty

» szczegóły


Kurs - Język migowy

» szczegóły


Medyczna Platforma Edukacyjna

» szczegółowe informacje


Centrum Kształcenia ZDZ w Poznaniu proponuje atrakcyjne warunki korzystania ze szkoleń i kursów dla pielęgniarek i położnych.

» szczegółowe informacje


Kursy i szkolenia dla Pielęgniarek i Położnych

» szczegółowe informacje


Polska Szkoła Medycyny Paliatywnej - harmonogram kursów i szkoleń.

» szczegółowe informacje


Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego - nabór na SPECJALIZACJE DLA PIELĘGNIAREK

» szczegółowe informacje (www)


Warszawska Szkoła Zarządzania Szkoła Wyższa zaprasza na STUDIA PODYPLOMOWE - Menedżer jakości w placówkach ochrony zdrowia

» szczegóły (doc)


Masz problem-zadzwoń !
(62) 763 72 13
porady udzieli
Specjalista ds. uzależnień
w każdy poniedziałek
od g. 10:00 do g. 13:00

Strona główna
Aktualności
Aktualności (archiwalne)
Galeria zdjęc - 20-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu 2011
GALERIA ZDJĘĆ
15-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych Kalisz 2006
GALERIA ZDJĘĆ
z konkursów "Moja mama pielęgniarka - Moja mama położna" (I i II Edycja)
Struktura
Akty prawne
Opinie prawne
Uchwały ORPiP
Konsultanci
Wykonywanie zawodu
Ośrodek Informacyjno-edukacyjny
Ubezpieczenia OC dla pielęgniarek i położnych
Wydawnictwa
Szkolenia
Formularz kontaktowy
Kontakt
Adresy internetowe
Dokumenty do pobrania
Oferty pracy
Polityka cookies

INFORMACJA:
System "Monitorowania agresji w ochronie zdrowia" (MAWOZ)
szczegóły >>>

NIZP - PZH: "Istotne informacje o gorączce Ebola"
szczegóły >>>


Kalendarium posiedzeń
ORPiP w Kaliszu:

25 luty 2014
9 kwiecień 2014
11 czerwiec 2014
24 wrzesień 2014

Termin Sprawozdawczego Zjazdu Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
w Kaliszu

28 marca 2014 r.

 

Biuletyn Informacji Publicznej