Dziś jest: 29-03-2015 imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

 
Szkolenia
Present-Service i OIPiP w Kaliszu zaprasza Położne Środowiskowe i Położne prowadzące Szkoły Rodzenia do udziału w bezpłatnym spotkaniu edukacyjnym, które odędzie się w siedzibie OIPiP w Kaliszu w dniu 29 kwietnia 2015 r. od. godz. 11:00.

» szczegóły


Wydawnictwo PZWL zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji "Epidemiologia Pielęgniarska" Warszawa, 12 czerwca 2015 r.

» szczegóły


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu zaprasza do udziału w kursie kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej dla pielęgniarek. Ilość miejsc ograniczona!!" Zgłoszenia należy kierować telefonicznie: 62 757 04 31 lub mailem: beata@oipip.kalisz.pl
Family Service PELARGOS we współpracy z OIPiP w Kaliszu zaprasza Pielęgniarki i Położne do udziału w spotkaniu, którego tematem będzie "Masaż noworodków, niemowląt i małych dzieci" - wykład, pokaz i część praktyczna! Kalisz,Ośrodek Orionistów 14 kwietnia 2015 r. od godz.11:00. Rejestracja telefoniczna: 62 757 04 31 - ilość miejsc ograniczona!

» szczegóły


Uprzejmie informujemy, iż w dniach 18-19 września 2015 r. w Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym "Gwarek" w Ustroniu odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowo-Naukowa AKADEMIA PIELĘGNIARKI PEDIATRYCZNEJ przeznaczona dla pielęgniarek pediatrycznych

» szczegóły


Wydział Nauk o Zdrowiu UJ Collegium Medicum,MOIPiP i PTP zapraszają do udziału w konferencji dydaktyczno-szkoleniowej "Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych. 90-lecie powstania Uniwersyteckiej Szkoły Pielęgniarek i Opiekunek Zdrowia w Krakowie" Kraków, 11-12 września 2015 r.

» szczegóły


SEMINARIUM OPIEKA NAD MATKĄ I DZIECKIEM W PRAKTYCE PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ 28.03.2015r.

» szczegóły


UNIWERSYTETU ZDROWIA zaprasza do udziału w nowym cyklu konferencji dla lekarzy, pielęgniarek/pielęgniarzy paliatywnych i onkologicznych:"Opieka paliatywna - wyzwanie współczesnej medycyny" Do wyboru terminy i miejsce spotkań(Łódź,Katowice i inne) Wrocław,18 kwietnia 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w bezpłatnej, VII REGIONALNEJ KONFERENCJI NAUKOWO - SZKOLENIOWEJ. Ostrów Wielkopolski, 17 kwietnia 2015 r.

» szczegóły


Komitet Organizacyjny i Naukowy II Forum Dyskusyjno - Naukowego w Pielęgniarstwie, zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 13 maja 2015 roku w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie ul. K. Jaczewskiego 8

» szczegóły


"Prawa personelu medycznego w sytuacji agresywnych zachowań pacjenta i jego rodziny" Warszawa, 27 kwietnia 2015 r.

» szczegóły


Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy - bezpieczeństwo matki i dziecka, bezpieczeństwo pracy położnej Jednodniowe szkolenia dla położnych i położnych rodzinnych 2015 r.

» szczegóły


Kongres Top Medical Trends 20-22 marca 2015 r. Poznań, Centrum Kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich, pawilon 15.

» szczegóły


Epidemiologia XXI wieku - I Kongres Ogólnopolski dla pielęgniarek i lekarzy mikrobiologów, członków zespołów kontroli zakażeń szpitalnych. Bezpieczny personel i pacjent - działajmy razem Katowice, 11-12 września 2015 r.

» szczegóły


III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DLA POŁOŻNYCH " Kompleksowa opieka nad kobietą w każdym aspekcie jej życia" Serock, 29 - 31 maja 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji "Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy" Warszawa, 26 września 2015 r.

» szczegóły


Zaproszenie do udziału w szkoleniu pt.:"Zmiany w zasadach prowadzenia dokumentacji medycznej dla pielęgniarek i położnych".
- Warszawa, 12 marca 2015 r.
- Poznań, 28 maja 2015 r.
- Wrocław, 11 czerwca 2015 r.
- Warszawa, 18 czerwca 2015 r.

» szczegóły


PZWL zaprasza do udziału w warsztatch pt.:"Opieka rozwojowa oraz postępowanie z noworodkiem i niemowlęciem na oddziałach klinicznych i po okresie hospitalizacji" Warszawa, 17 kwietnia 2015 r.

» szczegóły


CKL zaprasza na szkolenie: Kontrakty świadczeń lekarskich i pielęgniarskich w aspekcie prawnym i ekonomicznym. Warszawa, 12-13 marca 2015 r.

» szczegóły


"Współczesne pielęgniarstwo i opieka medyczna w wybranych krajach Europy - stan aktualny i przyszłość" Bydgoszcz, 29 maja 2015 r.

» szczegóły


V WIELKOPOLSKA KONFERENCJA "W SŁUŻBIE BOCIANA" "WOKÓŁ PORODU" KÓRNIK-HOTEL RODAN w dniach 28/29.03.2015 ROK

» szczegóły


VII LUBUSKIE SYMPOZJUM "GASTROENTEROLOGIA I HEPATOLOGIA 2015"

» szczegóły


Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy - bezpieczeństwo matki i dziecka, bezpieczeństwo pracy położnej Jednodniowe szkolenia dla położnych i położnych rodzinnych 2015 r.

» szczegóły


V Ogólnopolski Kongres Położnych Warszawa, 19-20 czerwca 2015 r.

» szczegóły


Kurs j. niemieckiego dla PIELĘGNIAREK/ PIELĘGNIARZY, Posiadasz dyplom pielęgniarstwa, ale nie znasz niemieckiego? - żaden problem! Kontakt: mwalczyk@personalservice -alpha.de Tel.: 0049/ 69 83 00 98 - 62 strona www.personalservice-alpha.pl

» szczegóły kursu j. niemieckiego


XV Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia, "Zdrowie rodziny a praca położnej w przygotowaniu do porodu i macierzyństwa" Białowieża, 15-18 października 2015 r.

» szczegóły


XV Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia, "Zdrowie rodziny a praca położnej w przygotowaniu do porodu i macierzyństwa" Białowieża, 15-18 października 2015 r.

» szczegóły


Wydawnictwo PZWL zaprasz do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji "Epidemiologia pielęgniarska", Warszawa, 12 czerwca 2015 r.

» szczegóły


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy przesyła informacje o III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Pielęgniarstwa Pediatrycznego w Bydgoszczy.

» szczegóły


Komunikat !! OIPiP w Kaliszu i UM im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt."Edukacja prozdrowotna rodziców i dzieci jako metoda przeciwdziałania chorobom jamy ustnej", organizowanym w ramach projektu "Dzieciństwo bez próchnicy"

» szczegóły


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy zaprasza do udziału w bezpłatnej Konferencji naukowej nt. "Medyczne, Etyczne i Prawne Aspekty Sprzeciwu Sumienia w Praktyce Medycznej", która odbędzie się 28 marca 2015 roku.

» szczegóły


Konferencje współorganizowane przez wydawnictwo Termedia
II Ogólnopolska Konferencja " Aktywna Położna" Poznań 21 lutego 2015 "PIELĘGNIARKA I POŁOŻNA XXI WIEKU TRUDNE ASPEKTY WYKONYWANIA ZAWODU W ŚWIETLE NOWYCH WYZWAŃ" - bezpłatna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa 

» szczegóły


Akademia Umiejętności Nowoczesnej Położnej zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.:"Wybrane algorytmy w postępowaniu położnej"

» szczegóły


Warsztaty edukacyjne dla Pielęgniarek i Pielęgniarzy Psychiatrycznych "Jak skutecznie porozumiewać się z pacjentem?"

» szczegóły


Akademia Rozwoju Budżetu zaprasza do udziału w szkoleniu: "Optymalizacja zatrudnienia oraz czas pracy pielęgniarek i położnych - planowanie i rozliczanie w praktyce". - 4-6 MARZEC 2015 r. ZAKOPANE Ośrodek NBP "Bankowiec" - ul. Bulwary Słowackiego 14 CENA: 1090 ZŁ/OS. lub - 11-13 MARZEC 2015 r. KOŁOBRZEG Hotel Olymp 3 Spa & Wellness - ul. Kasprowicza 15 CENA: 1090 ZŁ/OS.

» szczegóły


Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki zaprasza na konferencję ,,Wyzwania dnia codziennego" 10 - 11.04.2015 r.

» szczegóły


PZWL zaprasza do udziału w szkoleniu przygotowanego dla przełożonych pielęgniarek i połoznych: "Prawo pracy dla przełożonych pielęgniarek. Aktualne wytyczne, nowe przepisy, zastosowanie w praktyce" Warszawa, 27 lutego 2015 r.

» szczegóły


Konferencja "Narzędzia i techniki pracy w opiece nad niepełnosprawnym ruchowo".

» szczegóły


Komunikat dla Położnych ! Do OIPiP w Kaliszu zwróciła się z pismem Pani Paula Kryszka, Doula z propozycją spotkania (w marcu lub kwietniu) i projekcji filmu "MICROBIRTH Poród w skali mikro". W załączeniu link dotyczące filmu: http://doula.org.pl/microbirth-pokazy-filmu-w-polsce i kilka słów o filmie: http://www.rodzicpoludzku.pl/Aktualnosci/Juz-20-wrzesnia-swiatowa-premiera-filmu-Microbirth-porod-w-skali-mikro.html Zgłoszenia proszę kierować na adres: izba@oipip.kalisz.pl do dnia 31 stycznia 2015 r. Ilość miejsc ograniczona !


"Współczesne pielęgniarstwo i opieka medyczna w wybranych krajach Europy - stan aktualny i przyszłość" Bydgoszcz, 29 maja 2015 r. Zgłoszenia do 1 kwietnia 2014 r. Na konferencji planowane są 3 sesje naukowo-szkoleniowe, sesja studencka oraz warsztaty dla pielęgniarek i studentów.

» szczegóły


XIX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych "Rodzina- pocieszenie dla chorego czy powód do zmartwień" 22-24 styczeń 2015 roku Częstochowa, Jasna Góra

» szczegóły


IX Ogólnopolski Zjazd Położniczo-Neonatologiczno-Pediatryczny, pt: "Wpływ ciąży porodu i wczesnego dzieciństwa na jakośc życia człowieka"

» szczegóły


XIX Międzynarodowa Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych "Rodzina - pocieszenie dla chorego czy powód do zmartwień" 22-24 stycznia 2015 r. Częstochowa na Jasnej Górze

» szczegóły


W dniach 15-16 maja 2015 r. w Hotelu Filmar w Toruniu odbędzie się Jubileuszowa XV Ogólnopolska Konferencja Medycyny Paliatywnej Hospicjum 2015, połączona z XIII Ogólnopolskim Forum Onkologii i Psychoonkologii oraz wystawa sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i ratowniczego.

» szczegóły


Szkolenia dla kadry podmiotów leczniczych.

» szczegóły


Uniwersytet Zdrowia Kobiety zaprasza do udziału w nowym, bezpłatnym cyklu warsztatów diabetologicznych.
Poznań - 12.02.2015 r.
Wrocław - 25.04.2015r.
Łódź - 16.01.2015 r.

» szczegóły


Centrum Edukacji i Rozwoju Osobistego CEIRO w Łodzi zaprasza na skróconą (do 12-miesięcy) Specjalizację w dziedzinie Organizacji i Zarządzania. Planowany termin rozpoczęcia specjalizacji - styczeń 2015 r.

» szczegóły


KONFERENCJA Przemoc seksualna wobec dzieci

» szczegóły


Szkolenie pt. "Nowe obowiązki i zasady odpowiedzialności prawnej w praktyce wykonywania zawodu pielęgniarki i położnej"

» szczegóły


PCE zaprasza do udziału w szkoleniu pt."Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy - Rola położnej w przygotowaniu do macierzyństwa" 28.10.2014 r. - Kraków 19.11.2014 r. Łódź

» szczegóły


"I Międzynarodowa Konferencja "Pielęgniarstwa Specjalistyczne" Racławice, 12-13 listopada 2014r.

» szczegółyKONFERENCJA "Przemoc seksualna wobec dzieci" Warszawa, 11 grudnia 2014 r.

» szczegóły


XVII edycja Colourse of Sepsis 2015 27-30. 01. 2015 Ostrawa, Czechy W ramach Kongresu w dniach 27-28. 01.2015 r. odbędzie się II Podyplomowa Kursokonferencja dla Pielęgniarek Intensywnej Opieki Medycznej

» szczegóły


I Małopolski Kongres Zdrowia Publicznego Kraków, 3-4 listopada 2014 r.

» szczegóły


Uniwersytet Zdrowia Kobiety zaprasza do udziału w warsztatach interdyscyplinarnych

» szczegóły


Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Komitet Organizacyjny zapraszają do wzięcia udziału w Konferencji, która odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2014r. w Warszawie.

» szczegóły


Od 17.10 rusza e-kurs "Działalność gospodarcza dla zawodów medycznych"

» szczegóły


I Małopolski Kongres Zdrowia Publicznego - "Zdrowie Publiczne - od teorii do praktyki." Kraków, 3-4 listopada 2014 r.

» szczegółyIV Międzynarodowa Konferencja "Stopa cukrzycowa. Nowe możliwości leczenia endowaskularnego i chirurgicznego chorób naczyń", której głównym organizatorem jest Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyń Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu we współpracy z Katedrą i Kliniką Diabetologii UM w Poznaniu. Poznań, 6-8 listopada 2014 r.

» szczegóły


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla branży medycznej organizowanym we współpracy z Pro4 Sp. z o.o. i Akademia Szybkiej Nauki, w projekcie "Zielona" Firma współfinansowanym przez UE w ramach EFS

» szczegóły


Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu i Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w kursie specjalistycznym "Edukator w cukrzycy"

» szczegóły


Uniwersytet Zdrowia Kobiety zaprasza położne i pielęgniarki do udziału w warsztatach interdyscyplinarnych.

» szczegóły


OIPiP w Kaliszu i Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w kursie specjalistycznym Edukator w cukrzycy.

» szczegóły


Ostatni nabór na studia pomostowe dla pielęgniarek - PWSZ Leszno

» szczegóły


Konferencja otwierająca cykl szkoleń kadry medycznej i zarządzającej sektorem ochrony zdrowia, realizowanych w ramach Projektu "Poprawa jakości zarządzania w ochronie zdrowia poprzez popularyzację wiedzy na temat technologii ICT" odbędzie się w dniu 12 września 2014 r. w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w Warszawie przy ul. Stanisława Dubois 5A. Rejestracja dla gości otwarta będzie od godziny 09:00. Uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się na poniższym formularzu. Zgłoszenia zbierane będą do dnia 09-09-2014 włącznie.

» szczegóły


Krajowe Centrum ds. AIDS - agenda Miniserstwa Zdrowia oraz Polska Fundacja Pmocy Humanitarnej "Res Humanae" zapraszają do udziału w szkoleniu dla pracowników medycznych z zakresu problematyki HIV/AIDS.

» szczegóły


UWAGA - ZMIANA !!! W związku ze zmianą miejsca XVII Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej w załączniku przesyłam zmieniony program, uwzględniający nowe miejsce, czyli Aulę UMK w Toruniu.

» szczegóły


IX OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWO -SZKOLENIOWĄ DLA POŁOŻNYCH - "POŁOŻNA W ŻYCIU KOBIETY" 14 - 16 listopada 2014 rok Szczyrk, Hotel Meta, ul. Skośna 4

» szczegóły


Helsińska Fundacja Praw Człowieka ogłasza nabór na III Kurs trenerski kompetencji międzykulturowych w ramach projektu "Weź kurs na wielokulturowość II". Udział w Kursie jest bezpłatny. Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania zostaną pokryte przez organizatora.

» szczegóły


CEIRO w Łodzi zaprasza na skróconą (do 12-miesięcy) Specjalizację w dziedzinie Organizacji i Zarządzania.

» szczegóły


2 Międzynarodowy Kongres Medyczny KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWE STARZENIE

» szczegóły


ACBiR ICNP przy UMwŁ/7/2014_ warsztaty ICNP 2014

» szczegółyKrajowe Centrum ds. AIDS - agenda Ministerstwa Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej "Res Humanae" zaprasza do udziału w szkoleniu w zakresie HIV/AIDS i narkomanii dla pracowników medycznych, w tym m.in. pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych .

» szczegóły


XIX OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM KIEROWNICZEJ KADRY MEDYCZNEJ PROFILAKTYKA I ZWALCZANIE ZAKAŻEŃ SZPITALNYCH Warszawa 27/28 listopada 2014 r.

» szczegóły


III edycja studiów podyplomowych "Badania kliniczne - metodologia, organizacja i zarządzanie".

» szczegóły


Konferencja "Bezpieczeństwo pacjenta w ujęciu holistycznym" Kraków, 26 - 27 listopada 2014 r.

» szczegóły


III Międzynarodowy Kongres Ogólnopolskiego Programu Edukacji Poporodowej Szkoła Matek i Ojców Razem Łatwiej " Rodzina a narodziny - radość i wyzwanie" Kołobrzeg, 1-3.12.2014 r.

» szczegóły


Agresywne zachowanie pacjenta a prawa i ochrona personelu maedycznego

» szczegóły


Opieka Paliatywna w Polsce 2014-kolejna edycja!

» szczegóły


Opieka nad pacjentem unieruchomionym

» szczegóły


Konferencja dla pielęgniarek i położnych

» szczegóły


Warsztaty prawne dla personelu medycznego

» szczegóły


Portal edukacyjny Krajowego Centrum ds. AIDS

» szczegóły


Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu przedstawia plan szkoleń na 2014 r.

» szczegóły


Fundacja Rodzić po Ludzku - oferta szkoleń na 2014 r.

» szczegóły


Polskie Centrum Edukacji zaprasza na konferencję: Szkoła Rodzenia dla Każdej Mamy - Rola położnej w przygotowaniu do macierzyństwa:
- "Nowinki w planowaniu rodziny i terapii ntm"
- "Pozycje wertykalne w porodzie"
- "Innowacyjne preparaty emolientowe allercoR w pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci"
- "Karmienie piersią. Przygotowanie i pierwsza pomoc kiedy matka ma kłopoty"
- "Skuteczne wsparcie w problemach laktacyjnych w świetle polskiego prawa"
- "Łamanie stereotypów. Dlaczego smoczkom mówimy "tak" a odbijaniu po karmieniu "nie"

» szczegóły


Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Rola pielęgniarki i położnej w opiece i pielęgnacji matki idziecka-prawne i praktyczne aspekty zawodu"

» szczegóły


Odpowiedzialność prawna osób udzielających świadczeń medycznych w zespole

»szczegóły


Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Pielęgniarstwo - historia - profesja - nauka"

»szczegóły


XII Kongres Pielęgniarek Polskich

»szczegóły


Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, www.cmkp.edu.pl Promocja kampanii "Wsparcie systemu ratownictwa medycznego poprzez kształćenie zawodowe lekarzy, ratowników medycznych i dyspozytorów medycznych.

»szczegóły


Oferta szkoleniowa "Kliniki powrotu do zdrowia"

»szczegóły


"Superwizje i warsztaty szkoleniowe dla pracowników służby zdrowia."

» szczegóły


Centrum Kształcenia ZDZ w Poznaniu proponuje atrakcyjne warunki korzystania ze szkoleń i kursów dla pielęgniarek i położnych.

» szczegóły


Szkolenia
1. "Seksuologiczna terapia par"
2. "Terapia psychologiczno-seksuologiczna dorosłych ofiar nadużyć seksualnych"
3. "Grupy wsparcia, edukacyjne, terapeutyczne- organizowanie i prowadzenie"
4. "Psychoterapia I arteterapia w pracy terapeutycznej z osobami po urazach traumatycznych"
5. "Daignostyka psychologiczna- Test Drzewa wg Kocha"
6. "Techniki terapeutyczne, zabawy i gry dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami emocji i zachowania"

» szczegóły


Trans generatywny czyli hipnoza w wydaniu Gilligana

» szczegóły


Konferencje interdyscyplinarne Kobieta współczesna - blaski i cienie

» szczegóły


Informacja odnośnie terminu seminarium dla ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy

» szczegóły


 Szkolenie dla kady kierowniczej personelu pielęgniarskiego

» szczegóły


Zaktualizowany harmonogram naszych szkoleń i zjazdów dla Pielęgniarek i Położnych.

» szczegóły


Informacja dotycząca szkolenia: ratowników, pielęgnirek i lekarzy.

» szczegóły


TRENING PSYCHIATRYCZNY-warsztaty

» szczegóły


Kurs - Język migowy

» szczegóły


Medyczna Platforma Edukacyjna

» szczegółowe informacje


Centrum Kształcenia ZDZ w Poznaniu proponuje atrakcyjne warunki korzystania ze szkoleń i kursów dla pielęgniarek i położnych.

» szczegółowe informacje


Kursy i szkolenia dla Pielęgniarek i Położnych

» szczegółowe informacje


Polska Szkoła Medycyny Paliatywnej - harmonogram kursów i szkoleń.

» szczegółowe informacje


Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego - nabór na SPECJALIZACJE DLA PIELĘGNIAREK

» szczegółowe informacje (www)


Warszawska Szkoła Zarządzania Szkoła Wyższa zaprasza na STUDIA PODYPLOMOWE - Menedżer jakości w placówkach ochrony zdrowia

» szczegóły (doc)


s
Masz problem-zadzwoń !
(62) 763 72 13
porady udzieli
Specjalista ds. uzależnień
w każdy poniedziałek
od g. 10:00 do g. 13:00

Komitet Obrony
Pielęgniarek i Położnych

Szczegóły >>>>
 
Poparcie Prezydium ORPiP w Kaliszu dla Komitetu Obrony Pielęgniarek i Położnych
Strona główna
Aktualności
Aktualności (archiwalne)
Galeria zdjęc - 20-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu 2011
GALERIA ZDJĘĆ
15-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych Kalisz 2006
GALERIA ZDJĘĆ
z konkursów "Moja mama pielęgniarka - Moja mama położna" (I i II Edycja)
Struktura
Akty prawne
Opinie prawne
Uchwały ORPiP
Konsultanci
Wykonywanie zawodu
Ośrodek Informacyjno-edukacyjny
Ubezpieczenia OC dla pielęgniarek i położnych
Wydawnictwa
Szkolenia
Formularz kontaktowy
Kontakt
Adresy internetowe
Dokumenty do pobrania
Oferty pracy
Polityka cookies

INFORMACJA:
System "Monitorowania agresji w ochronie zdrowia" (MAWOZ)
szczegóły >>>

NIZP - PZH: "Istotne informacje o gorączce Ebola"
szczegóły >>>


Kalendarium posiedzeń
ORPiP w Kaliszu:

18 luty 2015r.
15 kwiecień 2015r.
30 czerwiec 2015r.
16 wrzesień 2015r.

Termin Sprawozdawczego Zjazdu Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
w Kaliszu

27 marca 2015 r.

Termin Okręgowego Sprawozdawczo - Wyborczego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu w dniach 22 - 23 październik 2015 r.

 

Biuletyn Informacji Publicznej